Öznur İç Mimarlık dekorasyon

Ahşap Parke

Ahşap Parke

Ahşap Parke ve döşemeler uzun ömürlü, sağlıklı, dayanıklı, ekonomik, çevre dostu ve dekoratiftir.

Öznur İç Mimarlık dekorasyon Ahşap Parke uygulamaları ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir..

Zemin döşeme malzemeleri arasında en çok tercih edilen ahşap; uzun ömürlü, ısı ve ses izalosyonu sağlaması, yenilenebilir olması , estetik ve iyi işlenebilir omumdan dolayı masif parkedir. 

Bina içi zemin döşemelerinde kullanılan ahşap malzemeden belirli boyut ve şekillerde hazırlanan lamba zıvana geçmeli tamamı ağaç olarak imal edilen ürünlere masif parke denmektedir. 

Masif Parke, hammadde olarak, Afrika'dan ve Uzakdoğu'dan getirilen taslak ve tomruklardan üretilmektedir. Üretim dayanıldı çok uzun ömürlü en sert ağaçlardan yapılmaktadır. Üzerindeki 6mm sistre payı ile ömür boyu sıcak ortamlar sunmaktadır. 

Diğer tüm zemin uygulamalarından farklı olan masif parke, doğrudan %100 doğal ahşap tabakaların zemine uygulanmasıyla elde edilmektedir. Gerçek doğal malzeme kullanılması hem mükemmel bir görünüm sağlar hem de mekana ahşaba özgü bir sıcaklık duygusu kazandırır.

Döşendiği mekanın emlak değerini de yükselten ve bir statü simgesi olarak da değerlendirilebilen masif parke, kuşaklar boyu güzelliğinden bir şey kaybetmeyecek kadar dayanıklı bir parke türüdür. 
Masif parkeyi konutların yanısıra mağaza, okul, işyeri ve spor alanlarında da güvenle tercih edebilirsiniz.